Informacija apie uniformas

Mieli moksleiviai ir tėveliai, primename, kad juodos spalvos mokyklinius švarkus galite įsigyti „Urmo bazės“ Vakarų rampos 9 sandėlyje, 8 vietoje, arba bet kurioje kitoje parduotuvėje.

Juodos spalvos mokyklinius švarkus privalo dėvėti 5-10 klasių moksleiviai.

Socialiai remtiniems moksleiviams dėvėti mokyklinį švarką neprivaloma: dėl uniformos prašome kreiptis į socialinę pedagogę Godą Birškienę.

Moksleiviai, norintys padovanoti išaugtą švarkelį kitiems vaikams, laukiami mokyklos raštinėje.

Administracija, tel.: 470 249