MOKESČIO UŽ IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKŲ IŠLAIKYMĄ KAUNO RAJONO ŠVIETIMO ĮSTAIGOSE MOKĖJIMO TVARKOS APRAŠAS

MOKINIŲ PRIĖMIMO Į MOKYKLĄ TVARKA

Mokinių priėmimo tvarkos aprašas

Mokinių priėmimas vykdomas vadovaujantis Kauno rajono savivaldybės tarybos 2020 m. sausio 23 d.  Nr. TS-20 sprendimu.

„Mokinių priėmimo į Kauno rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašas“

"Kauno r.Lapių pagrindinės mokykls mokinių priėmimo į mokyklą komisijos darbo reglamentas"

Mokyklos aptarnaujama teritorija

Lapių pagrindinei mokyklai priskirta aptarnavimo teritorija: Lapių seniūnijos Lapių miestelis, Andriuškonių, Barsūniškio, Didžiųjų Lapių, Drąseikių, Ginėnų, Lepšiškių, Masteikių, Pakalniškių, Rokiškių, Smiltynų II, Stavidvario, Staviščių, Šančių, Šatijų, Tauralaukio kaimai. ,,Aido“, „Alksnynės“, „Atžalyno“, „Atžalos“, „Bičiulio“, „Beržoto“, „Drąseikių“, „Energetiko“, „Kadugio“, „Kalnelių“, „Kaštono“, „Kanklių“, „Kotoniečio“, „Lagūnos“, „Lelijos“, „Lepšiškių“, „Liepaitės“, „Margupio“, „Narupio“, „Nonparėlio“, „Pašvaistės“, „Pempynės“, „Pilėnų“, „Restauratoriaus“, „Ryto“, „Smiltelės“, „Stiklo“, „Slėnio“, „Svajonės“, „Šatijų“, „Tauralaukio“, „Tauradubrės“, „Taurupio“, „Versmės“, „Vilijos“, „Vingio“, „Žiburėlio“, „Žiedo“ sodų bendrijos. Domeikavos seniūnijos Smiltynų I kaimo dalis.

Vaikai, gyvenantys mokyklai nepriskirtoje teritorijoje ar gretimose Kauno miesto, Jonavos, Kėdainių ir kt. savivaldybėse, tėvams (globėjams, rūpintojams) ir vaikui pageidaujant gali būti priimti į Lapių pagrindinę mokyklą tuo atveju, jei yra laisvų vietų.

Priėmimas į priešmokyklinio ugdymo grupes

Priešmokyklinio amžiaus vaikų priėmimas į priešmokyklinio ugdymo grupes vykdomas vadovaujantis

Kauno rajono savivaldybės tarybos 2016 m. rugsėjo 29 d. sprendimu Nr. TS-303 patvirtintu
Centralizuoto vaikų priėmimo į Kauno rajono savivaldybės biudžetinių švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes tvarkos aprašu“

Apmokėjimas už priešmokyklinio amžiaus vaikų išlaikymą

Apmokėjimas už priešmokyklinio amžiaus vaikų išlaikymą vykdomas pagal Kauno rajono savivaldybės tarybos 2013 m. birželio 27 d. sprendimu Nr. TS – 259 patvirtintu „Mokesčio už ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų išlaikymą Kauno rajono švietimo įstaigose mokėjimo tvarkos aprašu“.

Prašymų priėmimas

• nuo 2021 m. sausio 2 d. iki balandžio 30 d. priimami prašymai mokytis 1-10 klasėse (jei yra laisvų vietų, mokiniai priimami visus metus);
  • nuo 2021 m. sausio 2 d. iki gegužės 31 d. priimami vaikai į priešmokyklinio ugdymo grupę (jei yra laisvų vietų, visus metus)

Reikalingi dokumentai

1) prašymas (pildomas mokyklos raštinėje);

2) gimimo liudijimo kopija (kopiją galima padaryti mokyklos raštinėje);

3) gyvenamąją vietą patvirtinanti pažyma (išduoda Lapių seniūnija) arba gyvenamosios vietos deklaracija;

4) klasės baigimo pažymėjimas (jeigu mokinys anksčiau lankė kitą mokyklą);

5) sveikatos pažymėjimas (Forma Nr.027-1/A), pristatomas iki rugsėjo 15 dienos.

Prašymo pavyzdys dėl priėmimo į 1-10 klases

Prašymo pavyzdys dėl priėmimo į oriešmokyklinio ugdymo grupę

Laukiame Jūsų!

Visais klausimais, susijusiais su mokinių priėmimu, prašome kreiptis į mokyklos raštinę darbo dienomis nuo 8.00 iki 16.00 val. arba teirautis tel. (8 37) 470 249, mob. tel. 8 604 85764 arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.