MOKESČIO UŽ IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKŲ IŠLAIKYMĄ KAUNO RAJONO ŠVIETIMO ĮSTAIGOSE MOKĖJIMO TVARKOS APRAŠAS

MOKINIŲ PRIĖMIMO Į MOKYKLĄ TVARKA

Mokinių priėmimo tvarkos aprašas

Mokinių priėmimas vykdomas vadovaujantis Kauno rajono savivaldybės tarybos 2013 m. gruodžio 19 d. sprendimu Nr. TS-493

„Mokinių priėmimo į Kauno rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašas“

Mokyklos aptarnaujama teritorija

Lapių pagrindinei mokyklai priskirta aptarnavimo teritorija: Lapių seniūnijos Lapių miestelis, Andriuškonių, Barsūniškio, Didžiųjų Lapių, Drąseikių, Ginėnų, Lepšiškių, Masteikių, Pakalniškių, Rokiškių, Smiltynų II, Stavidvario, Staviščių, Šančių, Šatijų, Tauralaukio kaimai. ,,Aido“, „Alksnynės“, „Atžalyno“, „Atžalos“, „Bičiulio“, „Beržoto“, „Drąseikių“, „Energetiko“, „Kadugio“, „Kalnelių“, „Kaštono“, „Kanklių“, „Kotoniečio“, „Lagūnos“, „Lelijos“, „Lepšiškių“, „Liepaitės“, „Margupio“, „Narupio“, „Nonparėlio“, „Pašvaistės“, „Pempynės“, „Pilėnų“, „Restauratoriaus“, „Ryto“, „Smiltelės“, „Stiklo“, „Slėnio“, „Svajonės“, „Šatijų“, „Tauralaukio“, „Tauradubrės“, „Taurupio“, „Versmės“, „Vilijos“, „Vingio“, „Žiburėlio“, „Žiedo“ sodų bendrijos. Domeikavos seniūnijos Smiltynų I kaimo dalis.

Vaikai, gyvenantys mokyklai nepriskirtoje teritorijoje ar gretimose Kauno miesto, Jonavos, Kėdainių ir kt. savivaldybėse, tėvams (globėjams, rūpintojams) ir vaikui pageidaujant gali būti priimti į Lapių pagrindinę mokyklą tuo atveju, jei yra laisvų vietų.

Priėmimas į priešmokyklinio ugdymo grupes

Priešmokyklinio amžiaus vaikų priėmimas į priešmokyklinio ugdymo grupes vykdomas vadovaujantis

Kauno rajono savivaldybės tarybos 2016 m. rugsėjo 29 d. sprendimu Nr. TS-303 patvirtintu
Centralizuoto vaikų priėmimo į Kauno rajono savivaldybės biudžetinių švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes tvarkos aprašu“

Apmokėjimas už priešmokyklinio amžiaus vaikų išlaikymą

Apmokėjimas už priešmokyklinio amžiaus vaikų išlaikymą vykdomas pagal Kauno rajono savivaldybės tarybos 2013 m. birželio 27 d. sprendimu Nr. TS – 259 patvirtintu „Mokesčio už ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų išlaikymą Kauno rajono švietimo įstaigose mokėjimo tvarkos aprašu“.

Prašymų priėmimas

Jūsų dukra arba sūnus bus priimti į mokyklą, jeigu parašysite prašymą iki vasario 28 d. Vėliau prašymai bus priimami, jeigu liks laisvų vietų.

Reikalingi dokumentai

1) prašymas (pildomas mokyklos raštinėje);

2) gimimo liudijimo kopija (kopiją galima padaryti mokyklos raštinėje);

3) gyvenamąją vietą patvirtinanti pažyma (išduoda Lapių seniūnija) arba gyvenamosios vietos deklaracija;

4) klasės baigimo pažymėjimas (jeigu mokinys anksčiau lankė kitą mokyklą);

5) sveikatos pažymėjimas (Forma Nr.027-1/A), pristatomas iki rugsėjo 15 dienos.

Laukiame Jūsų!

Visais klausimais, susijusiais su mokinių priėmimu, prašome kreiptis į mokyklos raštinę darbo dienomis nuo 8.00 iki 16.00 val. arba teirautis tel. (8 37) 470 249, mob. tel. 8 685 62 930 arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Sveikiname Lietuvos moksleivių technologijų (II etapo) olimpiados „Šimtas ateities ženklų Lietuvai“ I vietos  mitybos kūrybinės veiklos grupėje  laimėtoją 8 klasės mokinę Atėnę Aliukonytę! Mokinę ruošė dailėsir technologijų mokytoja ekspertė Dalia Audėjaitienė.
Sveikiname Lapių pagrindinės mokyklos vaikinų krepšinio komandą, kurie Kauno rajono krepšinio 3x3 varžybose, užėmė I vietą.

203385