Dėl priėmimo į mokyklą

Informuojame, kad:
• nuo 2021 m. sausio 2 d. iki balandžio 30 d. priimami prašymai mokytis 1-10 klasėse (jei yra laisvų vietų, mokiniai priimami visus metus);
• nuo 2021 m. sausio 2 d. iki gegužės 31 d. priimami vaikai į priešmokyklinio ugdymo grupę (jei yra laisvų vietų, visus metus);
Karantino laikotarpiu skenuotus arba fotografuotus dokumentus (tėvų prašymą, vaiko gimimo liudijimo kopiją, vaiko gyvenamosios vietos deklaravimo pažymą) siųskite į mokyklos elektroninį paštą Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Jeigu neturite galimybės atsiųsti dokumentų, prašome registruotis telefonais
+370 470 249, +370 687 21466 dėl dokumentų padavimo mokykloje.
Karantinui pasibaigus dokumentai bus priimami mokykloje A.Merkio g. 3, Lapių mstl., Kauno r.

Prašymo formas prisegame

Prašymas dėl priėmimo į mokyklą 1-10 kl. 2021 m.m.

Prašymas dėl priėmimo į priešmokyklinio ugdymo grupę 2021 m.m.

Nuotolinio mokymo(si) taisyklės

1. Pamokos vedamos pagal tvarkaraštį.
2. Ne mažiau 50% pamokų vyksta sinchroniniu būdu, likusi dalis – asinchroniniu.
3. Vaizdo pamokų dažnumas:

Savaitinių pamokų skaičius

Vaizdo pamokų skaičius

1 arba kas antrą savaitę

4. Nuotoliniam mokymui naudojamas mobilusis ryšys, elektroninis paštas, Eduka, Microsoft Office 365 ir Zoom platformos.
5. Vaizdo pamokų metu mokiniai privalo būti įsijungę vaizdo kameras. Nesilaikant šio reikalavimo, bus fiksuojamas mokinio nedalyvavimas pamokoje.
6. Negalintis prisijungti dėl ryšio trikdžių, mokinys apie tai informuoja klasės auklėtoją SMS, Messenger žinute ar kitu, klasėje susitartu būdu. Auklėtojas šią informaciją perduoda dalyko mokytojui. Praleistas pamokas pateisina tėvai.
7. Mokymo medžiaga gali būti popierinė (pvz., mokinių turimi vadovėliai, pratybų sąsiuviniai) ir skaitmeninė, kai užduotys pateikiamos skaitmeninėse aplinkose su nuorodomis arba skaitmeninės elektroninės pratybos.
8. Neturint tinkamos įrangos ar priemonių nuotoliniam mokymuisi, apie tai informuojama klasės auklėtojas ir kreipiamasi į mokyklos administraciją.

Mokymasis nuotoliniu būdu

1. Pagrindinė priemonė nuotoliniam mokymui vykdyti yra  Eduka dienynas ir Eduka klasė.
  2. Užduotys mokiniams bus pateikiamos skiltyse Namų darbai ir Žinutės (čia galima prisegti Word dokumentą ir pateikti išsamesnius komentarus ir paaiškinimus). Užduotis atlikti reikia iki mokytojo nurodyto laiko.
  3. Kiekvienas mokytojas pateiks savo dalyko mokymo tvarką.
  4. Individualiai konsultuotis galite: rašydami klausimus Eduka dienyne, el. paštu,  skambindami telefonu, Skype, Messenger ar kitu būdu mokytojo nurodytu laiku.
  5. Visi laikysimės saugaus elgesio internete taisyklių.

Jei pamiršote prisijungimą prie Edukos, susisiekite su mokytoja. Jei turite klausimų, problemų, informuokite klasės mokytoją ar auklėtoją trečiadienį, ketvirtadienį, penktadienį 11.00 – 14.00 val. ( Kitu laiku mokytojai dalyvauja virtualiuose mokymuose, vaizdo konferencijose).