Biblioteka – pasaulio išmintis ir atviros durys kiekvienam. Įženki...

Moderni jungtinė Lapių pagrindinės mokyklos ir Lapių seniūnijos (Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos filialas) biblioteka.

Abonemente  Skaitykloje Interneto skaitykloje
Knygos į namus 10 vietų periodikos  skaitykla 10 kompiuterizuotų darbo vietų
Naujų knygų parodos Periodiniai leidiniai Internetas
Literatūrinės parodos Žodynai, žinynai, enciklopedijos Mokymas dirbti kompiuteriu
Susitikimai ir popietės Kraštotyros medžiaga ir dokumentai Elektroninis paštas
Atsakymai į užklausas   Informacijos paieška duomenų bazėse
Informacija bei konsultacijos   Kopijavimo paslaugos
    Skanavimas

Lankytojus aptarnauja

Darbuotoja  Vardas, pavardė  Kontaktai

Mokyklos bibliotekininkė

Kristina Brazauskienė

(8 37) 47 02 49

Viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė

Jolita Žebrauskienė

(8 37) 47 02 49

Bibliotekos darbo laikas

Pirmadienis 8-16 val.
Antradienis 8-18 val.
Trečiadienis 8-18 val.
Ketvirtadienis 8-18 val.
Penktadienis 8-18 val.
Šeštadienis 8-16 val.
Sekmadienis -

Sveikiname Lietuvos moksleivių technologijų (II etapo) olimpiados „Šimtas ateities ženklų Lietuvai“ I vietos  mitybos kūrybinės veiklos grupėje  laimėtoją 8 klasės mokinę Atėnę Aliukonytę! Mokinę ruošė dailėsir technologijų mokytoja ekspertė Dalia Audėjaitienė.
Sveikiname Lapių pagrindinės mokyklos vaikinų krepšinio komandą, kurie Kauno rajono krepšinio 3x3 varžybose, užėmė I vietą.

203372