APIE MOKYKLĄ

lapiukas

Nauja pagrindinė mokykla Lapėse pastatyta 2004 m. pagal originalų, netipinį projektą. Ji ypač erdvi. Mokykloje įrengtos sporto ir aktų salės, valgykla, biblioteka, interneto skaitykla, informacinių technologijų klasė, specializuoti chemijos, biologijos, fizikos, muzikos, technologijų ir kitų dalykų kabinetai. Mokykla kompiuterizuota, aprūpinta naujausiomis priemonėmis. Ji pritaikyta ir neįgaliesiems: įrengtas liftas, specialūs pandusai, tualetai, lauke - neįgaliesiems skirtos terasos. Vaikų žaidimų aikštelės, stadionas skirti aktyviam laisvalaikiui, sportui.

Nauja ir moderni mokykla kaimo vietovėje – galimybė čia augantiems vaikams turėti lygias starto pozicijas, siekiant įgyti išsilavinimą, atitinkantį XXI amžiaus keliamus reikalavimus.

MOKYKLOS VERTYBĖS, MISIJA, VIZIJA, FILOSOFIJA

VERTYBĖS

•    Mokymasis.
•    Dalyvavimas.
•    Kolegialumas.
•    Bendradarbiavimas.
•    Aktyvumas.

MISIJA

Lapių pagrindinė mokykla – tai ugdymo institucija, kurioje:
•    teikiamas priešmokyklinis, pradinis ir pagrindinis ugdymas;
•    vertinamas kiekvienas bendruomenės narys;
•    pripažįstamos humanistinio auklėjimo vertybės, palaikoma humanitarinė kultūra, diegiamas jos poreikis;
•    sudaromos saugios ir palankios sąlygos mokinių bei mokytojų asmenybės raiškai;
•    formuojami socialiniai įgūdžiai, ugdomas žmogus, gebantis gyventi kintančioje visuomenėje.

VIZIJA

Lapių pagrindinė mokykla – atvira kaitai švietimo įstaiga, jungianti kūrybiškai besimokančią bendruomenę aktyviai ir sėkmingai veiklai.

FILOSOFIJA

Kiekvienas sugeba, kiekvienas gali!

Sveikiname Lietuvos moksleivių technologijų (II etapo) olimpiados „Šimtas ateities ženklų Lietuvai“ I vietos  mitybos kūrybinės veiklos grupėje  laimėtoją 8 klasės mokinę Atėnę Aliukonytę! Mokinę ruošė dailėsir technologijų mokytoja ekspertė Dalia Audėjaitienė.
Sveikiname Lapių pagrindinės mokyklos vaikinų krepšinio komandą, kurie Kauno rajono krepšinio 3x3 varžybose, užėmė I vietą.

203370