Kelionė į Vilnių

20180928 103117Rugsėjo 28 dieną septintos ir aštuntų klasių mokiniai važiavo į Vilnių. Pirmiausia lankėmės Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose. Vaikai apžiūrėjo nuolatines ekspozicijas, pasikartojo Lietuvos istoriją, žavėjosi atkurtais gobelenais, baldais, paveikslais, žemėlapiais, lobynu. Vaikinai susidomėjo ginkluotės kolekcija. Pakilę į apžvalgos bokštą, grožėjomės Lietuvos sostine.

Paskui Gedimino prospektu patraukėme Seimo link. Mokinius sužavėjo Lukiškių aikštės  interaktyvus fontanas, kuris pagal žmogaus judesius ar judėjimo kryptį keičia vandens srovę.

Lankėmės ir Vilniaus televizijos bokšte, aukščiausiame Lietuvos pastate. 165 metrų aukštyje įrengtoje kavinėje „Paukščių takas“ apžvelgėme Vilniaus miestą.
Į Lapes grįžome pakilios nuotaikos, dalindamiesi patirtais įspūdžiais, džiaugdamiesi smagiomis akimirkomis.