Respublikiniame drabužių dizaino ir įvaizdžio konkurse-festivalyje „Kūrėjų oazė – 2018“

006F77D2-4742-4010-A473-BD34BE702320 - Copy2018 metų gegužės 19 dieną, Lapių pagrindinės mokyklos Dailės ir dizaino studijos „Mes“ jaunosios mokyklos modeliuotojos  su drabužių kolekcijomis „BALTAI“ IR „BASIC“ dalyvavo respublikiniame drabužių dizaino ir įvaizdžio konkurse-festivalyje „Kūrėjų oazė – 2018“ Tauragės „Šaltinio“ progimnazijoje.

Šio konkurso-festivalio tikslas – ugdyti mokinių atsakingumą, kūrybingumą, veiklumą, sudarant sąlygas saviraiškai. Konkurse-festivalyje pasirodė 30 kolektyvų iš Kauno, Mažeikių, Telšių, Klaipėdos, Marijampolės, Radviliškio, Raseinių, Šilutės, Alytaus ir Tauragės įvairių ugdymo įstaigų: progimnazijų, gimnazijų, pagrindinių mokyklų ir profesinio rengimo centrų. Kolekcija „BASIC“ apdovanota I vietos DIPLOMU ir statulėle, o kolekcija „BALTAI“ nominuota GRAND PRIX. Sveikiname studijos  narius: Simoną Skipariūtę 4 a, Vakarę Kaukėnaitę 4a, Austėją Griciūtę 4a,  Viktoriją  Svincovaitę 4a, Meidą Jankauskaitę 6a, Kamilę Radzevičiūtę 7a, Augustę Mačiulskaitę 7a, Kamilę Babianskaitę 7a, Rusnę Jakubauskaitę 5b, Klaudija Macaitę 7a, Atėnę Aliukonytę 8 kl.
 Dailės ir technologijų mokytoja ekspertė Dalia Audėjaitienė.

209778