Išvyka į spektaklį

Po spektaklio2Balandžio 13 dieną Žalgirio arenos amfiteatro salėje 4a klasės mokiniai žiūrėjo Keistuolių teatro spektaklį „Bambeklis Bajoras“. Vaikams labai patiko aktorių vaidyba, atliekamos lietuvių liaudies dainos, šokiai ir žaidimai. Spektaklis prasmingas, ypač minint Lietuvos šimtmetį. Keistuolių teatrui linkime sėkmės ir daugiau tokių įdomių spektaklių.

Po spektaklio 1

Mokytoja Jūratė Silenkovienė

Sveikiname Lietuvos moksleivių technologijų (II etapo) olimpiados „Šimtas ateities ženklų Lietuvai“ I vietos  mitybos kūrybinės veiklos grupėje  laimėtoją 8 klasės mokinę Atėnę Aliukonytę! Mokinę ruošė dailėsir technologijų mokytoja ekspertė Dalia Audėjaitienė.
Sveikiname Lapių pagrindinės mokyklos vaikinų krepšinio komandą, kurie Kauno rajono krepšinio 3x3 varžybose, užėmė I vietą.

203388