Savaitė "Be patyčių"18

DSC05040Kovo pabaigoje mokykloje vyko veiksmo savaitė “BE PATYČIŲ 2018”. Socialinė pedagogė ir specialioji pedagogė prisijungė prie Kauno švietimo centro organizuojamos akcijos „AŠ + TU = MES“, kuria buvo siekiama atkreipti bendruomenės dėmesį į darnių tarpusavio santykių, pagarbos vienas kitam stiprinimą.

Visomis savaitės dienomis buvo sugalvotos temos ir spalvos. Savaitę pradėjome MĖLYNA spalva, kuri dominavo aprangoje.  “AČIŪ DIENĄ”, mokiniai turėjo galimybę padėkoti mokytojui, draugui ar kitam.  Laiškelius suklijavo stende. Antradienį bendruomenė rengėsi JUODA-BALTA spalvomis, kurios simbolizavo draugystę . Trečiadienį puošėmės  RAUDONA spalva. 1-4 klasės vykdė praktinę užduotį “Penki pirštai – penkios savybės”, kurios tikslas savo gerąsias savybes pamatyti kitų akimis. Ketvirtadienį mokyklos bendruomenė rengėsi DRYŽUOTAI, LANGUOTAI,TAŠKUOTAI. Stengėmės parodyti, kad visi skirtingi – visi lygūs. Penktadienis – GELTONA, ŽALIA, RAUDONA, skirta Lietuvos 100 - čiui.
Savaitės kulminacija : 6-10 klasės žiūrėjo filmą “Gerumo stebuklas”.

savaiye

Sveikiname Lietuvos moksleivių technologijų (II etapo) olimpiados „Šimtas ateities ženklų Lietuvai“ I vietos  mitybos kūrybinės veiklos grupėje  laimėtoją 8 klasės mokinę Atėnę Aliukonytę! Mokinę ruošė dailėsir technologijų mokytoja ekspertė Dalia Audėjaitienė.
Sveikiname Lapių pagrindinės mokyklos vaikinų krepšinio komandą, kurie Kauno rajono krepšinio 3x3 varžybose, užėmė I vietą.

203374