Savaitė "Be patyčių"18

DSC05040Kovo pabaigoje mokykloje vyko veiksmo savaitė “BE PATYČIŲ 2018”. Socialinė pedagogė ir specialioji pedagogė prisijungė prie Kauno švietimo centro organizuojamos akcijos „AŠ + TU = MES“, kuria buvo siekiama atkreipti bendruomenės dėmesį į darnių tarpusavio santykių, pagarbos vienas kitam stiprinimą.

Visomis savaitės dienomis buvo sugalvotos temos ir spalvos. Savaitę pradėjome MĖLYNA spalva, kuri dominavo aprangoje.  “AČIŪ DIENĄ”, mokiniai turėjo galimybę padėkoti mokytojui, draugui ar kitam.  Laiškelius suklijavo stende. Antradienį bendruomenė rengėsi JUODA-BALTA spalvomis, kurios simbolizavo draugystę . Trečiadienį puošėmės  RAUDONA spalva. 1-4 klasės vykdė praktinę užduotį “Penki pirštai – penkios savybės”, kurios tikslas savo gerąsias savybes pamatyti kitų akimis. Ketvirtadienį mokyklos bendruomenė rengėsi DRYŽUOTAI, LANGUOTAI,TAŠKUOTAI. Stengėmės parodyti, kad visi skirtingi – visi lygūs. Penktadienis – GELTONA, ŽALIA, RAUDONA, skirta Lietuvos 100 - čiui.
Savaitės kulminacija : 6-10 klasės žiūrėjo filmą “Gerumo stebuklas”.

savaiye

Sveikiname mokinius, LR Moksleivių DZIUDO pirmenybėse, vykusiose Vilniuje 2018.11.10-11 d., užėmusius TREČIĄSIAS vietas:
Danila Smirnovas - 4b kl. Urtė Mineikytė - 7 kl. Delfina Gruodytė - 7 kl. Treneris Vytautas Budginas.
Sveikiname pradinių klasių kvadrato komandą, kuri C pogrupyje iškovojo II-ąją vietą ir pateko į finalą.
Mokinius parengė kūno kultūros mokytojas metodininkas Linas Gadeikis