Akimirkos

Pamokų laikas

 1 pamoka – 8.00 - 8.45 val.

2 pamoka – 8.55 - 9.40 val.

 3 pamoka – 9.55 - 10.40 val.

   4 pamoka – 11.00 - 11.45 val.

   5 pamoka – 11.55 - 12.40 val.

   6 pamoka – 12.50 - 13.35 val.

   7 pamoka – 13.45 - 14.30 val.

Reklaminiai skydeliai

XIV Mero taurė Lapėse

01Savaitgalį Lapių pagrindinėje mokykloje vyko keturioliktas tradicinis atviras Lapių moksleivių dziudo turnyras Kauno rajono mero taurei laimėti. Jame dalyvavo jaunieji dziudo mėgėjai iš tolimiausių Lietuvos kampelių. Penkiose amžiaus grupėse, apie 200 jaunųjų dziudistų dėl apdovanojimų varžėsi  ne tik iš Kauno rajono, bet ir iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių.

Sulaukėme ir svečių iš broliškosios Latvijos- SPARS Ventspils klubo.
Varžybas ir organizatorius  savo apsilankymu ir geru žodžiu pagerbė Kauno rajono vice meras Paulius Visockas, Kauno rajono Dziudo ir jojimo sporto mokyklos direktorius Algimantas Babavičius bei jo pavaduotojas ugdymui Egidijus Brazys, Lapių pagrindinės mokyklos l.e. direktorės pareigas Lina Brazaitienė, sporto klubo „ CUNAMI“ garbės prezidentas Virginijus Maldaikis. Taip pat varžybų atidarymo metu buvo pagerbti ir apdovanoti 2017 metų geriausių Kauno rajono Dziudo ir jojimo sporto mokyklos sportininkų 15- tukas.
 Išdalinta net 54 medalių ir taurių komplektai. Visi sportininkai iškovoję I – II - III vietas apdovanoti ir prizais, kuriuos įsteigė organizatoriai ir rėmėjai. Tai Kauno rajono meras Valerijus Makūnas, Kauno rajono savivaldybės Kultūros, švietimo ir sporto skyrius, Aurelijos Makūnienės paramos ir labdaros fondas, Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla,  Lapių parduotuvė „AIBĖ “,  VŠĮ ASU mokomasis ūkis, Lapių seniūnija, Kauno rajono centrinis vartotojų kooperatyvas,  Kauno rajono sporto klubas „CUNAMI“. JIEMS tariame nuoširdų AČIŪ.
Po aštuonias valandas trukusių varžybų, paaiškėjo, kad pagrindinė mero taurė, keturioliktą kartą iš eilės, atiteko Kauno rajono sporto klubui „ CUNAMI “ (treneriai Vytautas Budginas ir Vaidotas Kavaliauskas ),  antri liko Ukmergės dziudo klubas ( treneriai Artūras Sakas ir Eugenijus Simonaitis ),  treti – Vilniaus VŠĮ „Tapk čempionu“ (treneris Grigorij Kabulov).

02

03

04

05

06

07

Vytautas Budginas –  Kauno rajono Dziudo ir jojimo sporto mokyklos dziudo treneris metodininkas . Varžybų organizatorius.

Sveikinimai

Sveikiname mokinius, LR Moksleivių DZIUDO pirmenybėse, vykusiose Vilniuje 2018.11.10-11 d., užėmusius TREČIĄSIAS vietas:
Danila Smirnovas - 4b kl. Urtė Mineikytė - 7 kl. Delfina Gruodytė - 7 kl. Treneris Vytautas Budginas.
***
Sveikiname pradinių klasių kvadrato komandą, kuri C pogrupyje iškovojo II-ąją vietą ir pateko į finalą.
Mokinius parengė kūno kultūros mokytojas metodininkas Linas Gadeikis
***
Gegužės 9 d. Mastačiuose vyko Kauno rajono pagrindinių mokyklų futbolo varžybos, kuriose Lapių mokyklos komanda užėmė II-ąją vietą. Džiaugiamės ir didžiuojamės mokinių pasiekimais. Mokinius parengė kūno kultūros mokytojas metodininkas  Linas Gadeikis.
***
Sveikiname 5a kl. mokinį Nedą Stonį, laimėjusį II vietą ir 6b kl. mokinį Žygimantą Kazlauską, laimėjusį III vietą Kauno rajono 5-6 klasių mokinių istorijos olimpiadoje. Mokinius ruošė istorijos mokytoja metodininkė Irena Butkevičienė.

Lankomumas

Straipsnių peržiūrėjimai
237931

Dabar naršo

Dabar svetainėje 9 svečiai (-ių) ir narių nėra