Parama 2 proc.

Paremkite mokyklą, skirkite 2 proc. savo pajamų mokesčio

Gerbiamieji, neišleisdami nė cento asmeninių lėšų, galite paremti Lapių pagrindinę mokyklą. Tokią galimybę suteikia Finansų ministro įsakymas, kuris leidžia kiekvienam daryti įtaką paskirstant valstybės lėšas savo nuožiūra, pervedant konkrečioms įstaigoms iki 2 % savo pajamų mokesčio, kurį mokate valstybei. Jums tereikia pateikti nustatyto pavyzdžio prašymą ir iki 2 % lėšų pervesti Lapių pagrindinei mokyklai.

Kaip skirti 2 proc. mokyklai

PAŠTU ARBA PRISTATANT VMI
1. Atsispausdinkite ir didžiosiomis raidėmis užpildykite prašymo formą su Lapių pagrindinės mokyklos rekvizitais (žiūrėkite užpildytos formos pavyzdį).
2. Pristatykite į artimiausią VMI skyrių arba siųskite VMI paštu adresu:

Neravų g. 8, LT-66257 Druskininkai.

INTERNETU
1. Prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS) tiesiogiai ar per el. bankininkystę.
2. Viršutiniame horizontaliajame EDS meniu pasirinkite „EDS funkcijos“, tuomet dešiniajame vertikaliame meniu – „Paramos skyrimas“.
3. Pasirinkite formą pildymui FR0512 v.3 puslapio apačioje.
4. Formoje DIDŽIOSIOMIS RAIDĖMIS užpildykite asmeninius duomenis bei šiuos laukelius:
• 5 Mokestinis laikotarpis – 2017
• 6S Mokesčio dalį skiriu vienetams, turintiems teisę gauti paramą – X
• E1 Gavėjo tipas – 2 (paramos gavėjas)
• E2 Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 291091410
• E3 Mokesčio dalies paskirtis –LAPIŲ PAGRINDINĖ MOKYKLA
• E4 Mokesčio dalies dydis (procentais) – iki 2,00
• E5 Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio – vėliausiai iki 2021 m. (pildoma tik norint paramą skirti ilgiau kaip 1 metus)

Dėkojame už parodytą rūpestį ir paramą!

211907