Velykų popietė senelių globos namuose

dazome margucius Didžiojo penktadienio popietę mūsų mokyklos tikybos pamokas lankantys septintokai aplankė globos namuose gyvenančius senjorus. Seneliams padovanojom trečios klasės mokinės Gabijos sukurtą velykinį sveikinimą. Pagyvenusius žmones kvietėm į bendrą maldą. Kartu meldėmės Dievo Gailestingumo vainikėlį. Šv. Faustinos maldai vadovavo tikybos mokytoja J. Obolevičiūtė. Pokyčiai senatvėje žmones vargina. Netekus artimųjų bijoma vienatvės. Šventų Velykų proga senoliams linkėjome Viešpatyje atrasti poilsį ir ramybę. Kartu dažėme margučius.

Klausėme vyresniųjų pasakojimų kaip Velykas – Kristaus prisikėlimą šventė vaikystėje. Bendraudami išgyvenome palaimintą laiką.

Sveikiname Lietuvos moksleivių technologijų (II etapo) olimpiados „Šimtas ateities ženklų Lietuvai“ I vietos  mitybos kūrybinės veiklos grupėje  laimėtoją 8 klasės mokinę Atėnę Aliukonytę! Mokinę ruošė dailėsir technologijų mokytoja ekspertė Dalia Audėjaitienė.
Sveikiname Lapių pagrindinės mokyklos vaikinų krepšinio komandą, kurie Kauno rajono krepšinio 3x3 varžybose, užėmė I vietą.

203387