Velykų popietė senelių globos namuose

dazome margucius Didžiojo penktadienio popietę mūsų mokyklos tikybos pamokas lankantys septintokai aplankė globos namuose gyvenančius senjorus. Seneliams padovanojom trečios klasės mokinės Gabijos sukurtą velykinį sveikinimą. Pagyvenusius žmones kvietėm į bendrą maldą. Kartu meldėmės Dievo Gailestingumo vainikėlį. Šv. Faustinos maldai vadovavo tikybos mokytoja J. Obolevičiūtė. Pokyčiai senatvėje žmones vargina. Netekus artimųjų bijoma vienatvės. Šventų Velykų proga senoliams linkėjome Viešpatyje atrasti poilsį ir ramybę. Kartu dažėme margučius.

Klausėme vyresniųjų pasakojimų kaip Velykas – Kristaus prisikėlimą šventė vaikystėje. Bendraudami išgyvenome palaimintą laiką.

Sveikiname mokinius, LR Moksleivių DZIUDO pirmenybėse, vykusiose Vilniuje 2018.11.10-11 d., užėmusius TREČIĄSIAS vietas:
Danila Smirnovas - 4b kl. Urtė Mineikytė - 7 kl. Delfina Gruodytė - 7 kl. Treneris Vytautas Budginas.
Sveikiname pradinių klasių kvadrato komandą, kuri C pogrupyje iškovojo II-ąją vietą ir pateko į finalą.
Mokinius parengė kūno kultūros mokytojas metodininkas Linas Gadeikis