6-7 klasių integruotos gamtos, istorijos, fizinio lavinimo pamokos gamtoje

i1Birželio 14 ir 17 dienomis 6-7 klasių mokiniai, lydimi mokytojų R.Stankienės, L.Kaukėnienės, I.Butkevičienės, L.Gadeikio dalyvavo integruotose pamokose, kurių metu išvykoje Lapių mokykla - Salių km. nužygiavo 7 km iki spaustuvės "ab", pakeliui sustoję poilsiui ant Lantainių piliakalnio, kur vyko aktyvūs žaidimai, klausėsi pasakojimo apie piliakalnius. Spaustuvėje "ab" sodybos šeimininkė papasakojo apie spaustuvės įkūrimą, buvome palydėti į požemį, kur savo akimis mokiniai pamatė, kokiomis sąlygomis buvo spausdinama pogrindinė literatūra.

7a ir 7b mokiniai lankėsi pramogų parke "Lokės pėda", kur praleido gerą laiką aktyviai sportuodami ir pramogaudami įvairiose laipiojimo trąsose. Šios pamokos buvo puikus būdas mokiniams po nuotolinio mokymo mėnesių pabūti drauge ir aktyviai praleisti laiką

i2

i3