Vaikų vasaros stovykla "Senelių vaikystės taku 2021" dienoraštis. III diena

BrakiaujameBirželio 17 dieną stovyklautojai pabuvojo Zitos Maurukienės braškių, aviečių ir šilauogių ūkyje. Prieš patenkant į jį, dalį kelio vaikai turėjo įveikti pėsčiomis, aplankant žemuogių pievelę, pažindinantis su aplink augančių gėlių, žolynų ir medžių pavadinimais, ir, be abejo, uogaujant! Pačiame ūkyje vaikai sužinojo nemažai naujo.

Ūkio šeimininkė Zita papasakojo, kaip prižiūrimos jos ūkyje auginamos uogos, aprodė išpuoselėtus braškių laukus, ragino ragauti prisirpusių uogų. Prisipramogavę, privalgę braškių ir kitų skanumynų, pilni naujų įspūdžių pasukome link mokyklos. Rytoj visų laukia nauja diena ir nauji įspūdžiai!

Egl ir emuogs

Egl mgaujasi

Justas ilsisi

kalniuk